Хто ми?

Компанія “ПСТ-Автоматик” займає провідні позиції на ринку постачальників автоматичних гаражних воріт, шлагбаумів, складського обладнання, автоматичних в’їзних воріт, електроприводів для в’їзних воріт, дверей спеціального призначення, автоматичних дверей, боллардов та іншого обладнання.
Ми самі поставляємо, виробляємо, монтуємо, виробляємо сервіс всього проданого нами обладнання.
«ПСТ-Автоматик» має власну виробничу базу, службу монтажу та наладки, службу сервісу і технічного обслуговування, завдяки чому все змонтоване обладнання підтримується в працездатному стані, проводиться обов’язкове сервісне обслуговування виробів, що знаходяться на гарантії, ремонт і обслуговування не гарантійних виробів в найкоротші терміни .

Як довго ми працюємо?

Ми працюємо на ринку з 2000 року. За цей період наша Компанія придбала неоціненний досвід.

Чому ми?

Наші менеджери експерти – це перш за все експерти, ми завжди готові дати кваліфіковану консультацію і правильно підібрати правильне обладнання, яке прослужить довго.

Наша мета – це завжди довгострокові відносини з замовником, ми продаємо і забезпечуємо працездатність виробів і обладнання.
Ми не зупиняємося на досягнутому і постійно покращуємо якість роботи своєї роботи. Ми маємо кваліфікований персонал. Всі наші співробітники проходять постійне навчання.

Хто наші постачальники

Компанія «ПСТ Автоматик» працює з багатьма провідними постачальниками обладнання в нашій галузі. Грамотний підбір партнерів і довгострокове співробітництво дозволяє нам надавати повний асортимент необхідної продукції завжди за актуальними цінами.
Багатьох постачальників ми поставляємо і представляємо на Україні ексклюзивно.
Короткий перелік наших постачальників: «Rolling Center» (Італія), «Loading Systems» (Голландія), «Efaflex» (Німеччина), «Albany Door Systems» (Німеччина), “Faac” (Італія), «CAME» (Італія), «Marantec» (Німеччина), GFA (Німеччина), «Novoferm», «Hörmann» (Німеччина), «Mercor», «Krispol», “Konsport” (Польща), Promstahl (Німеччина), Tulplast (Польща), O & O (Італія), Nice (Італія), Alutech (Білорусь), Manusa (Іспанія), KBB (Китай), Tonali (Італія).

Що ми робимо.

Наші основні напрямки діяльності:
Ворота (в’їзні, гаражні, промислові, складські, високошвидкісні, що складаються, холодильні й т.п.) – ми знаємо про ворота все.
Автоматичні двері та шлюзові кабіни (карусельні, розсувні, герметичні, орні) – будь-які автоматичні двері ми робимо.
Автоматика для воріт (орні, відкоти, секційні) – ми можемо автоматизувати будь-який тип воріт.
Шлагбауми, турнікети, контроль доступу.
Паркувальне обладнання (боларди, обмежувачі в’їзду)
Складське обладнання (перевантажувальні мости, докшелтери, герметизатори, ворота)
Огорожі та паркани з металу