Найтепліші гаражні ворота від KRISPOL

Найтепліші гаражні ворота від KRISPOL

Шановне Панство,
З великим задоволенням представляємо Вашій увазі унікальну та довгоочікувану пропозицію: гаражні ворота VENTE K2 RFS 60 – найтепліші ворота в лінійці якісного європейського бренду KRISPOL.

КолекціяVENTE K2 RFS 60 є переломним моментом у розвитку флагманської групи товарів бренду KRISPOL. В тому числі це ефект відслідковування напрямків розвитку сучасної архітектури, яка рухається в напрямку підвищення енергоефективності. Йдучи на зустріч цим тенденціям, ми підготували пропозицію, яка буде якнайкращевідповідати високим вимогам енергозбереження, естетики та дизайну сучасного будинку. Як лідеру з іннованійних рішень в області технологій та дизайну нам також хотілось би бути якнайближче до наших Партнерів, Клієнтів та їх потреб. Для досягнення цієї мети ми попіклувалися про те, щоб найтепліші ворота бренду KRISPOL мали доступну ціну для максимально широкого кола Споживачів!

ЧИМ ЖЕ ВИРІЗНЯЮТЬСЯ ВОРОТА VENTE K2 RFS 60

Суть  інновації  лежить  в  надійних  панелях  товщиною  60  мм, які мають коефіцієнт теплопередачі U на рівні 0,39 Вт/м2K. Це майже на 30% кращий показник, аніж у панелей з товщиною 40 мм, що означає коефіцієнт для цілих воріт на рівні U=0,9 Вт/м²K(для розміру 5000×2500 мм).

10062014-21

Проте секрет найтепліших воріт KRISPOL ховається не тільки в більш товстих панелях. Ми оснастили ворота VENTE K2 RFS 60 покращеною, 2-контурною системою ущільнювачів. Прекрасна герметизація між панелями досягається через подвійне EPDM ущільнення, а нижнє складається з двопелюсткового EPDM профілю, та додаткового однопелюсткового.

1006201

Ворота VENTE K2 RFS 60 стандартно оснащені додатковим ущільненням по периметру рами воріт (з боків та зверху) спеціальної конструкції, яка забезпечує відсутність містків холоду між стіною та направляючою воріт. В поєднанні з розширеним нижнім ущільненням, а також подвійним міжсекційним, це забезпечує неперевершену якість ізоляції всієї конструкції воріт.

10062014-51

Мы не забули і про те, чим славиться протягом багатьох років бренд KRISPOL – безкомпромісною естетикою. Ворота VENTE K2 RFS 60 виготовлені з гладких, витончених панелей без тиснения та доступні в повній гаммі кольорів. Ви можете вибрати будь-який колір з палітри RAL та більше 40 типів декоративної ламінації! Один із декорів є уникальним – Сосна антична, доступна тільки в продуктах KRISPOL. Окрім цього, піклуючись про кожну деталь, а також про естетичний виляд воріт зсередини, ми стандартно фарбуємо бічну окантовку панелей відповідно до внутрнішнього кольору воріт, стандартно білий.sosna_antyczna_20